Hlavní stránka Sport Berani nestačili na Plzeň

Berani nestačili na Plzeň

0

913945_628999523796457_1225571058_o

V pátém kole extraligy ledního hokeje zavítala na zlínský led Plzeňská Škodovka a byla to ona, kdo jako první otevřel skóre. Před brankou Coltona Yellow Horna v 15. minutě platilo pověstné nedáš – dostaneš. Martin Matějíček totiž nedokázal z blízkosti překonat brankáře hostí Machovského a z následného protiútoku padla první branka zápasu.

Druhá třetina byla ve znamení opatrné hry z obou stran, i když více ze hry měli plzeňští, ale byli to domácí, kterým se podařilo skórovat. V 39. minutě obral o puk hostující hráče Robert Říčka a krásnou střelou překonal Machovského. Rozhodnutí přišlo při vyloučení Antonína Honejska, kdy po patnácti sekundách využil přesilovou hru Ondřej Kratěna. V závěru se pokusili domácí o power play, ale skóre se již neměnilo. Plzeň se tak raduje z prvního letošního vítězství a hostující hráči tak udělali radost asi desítce fanoušků, kteří za nimi přijeli až z Plzně.
Zlín teď čeká dvanáctidenní pauza, protože zápasy s Pardubicemi i Libercem byly odloženy. Další zápas ho tedy čeká v neděli 2. října , kdy přivítá Třinec. Utkání začíná v 17:00.

PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 1:2 ( 0:1, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky : 3 9. Říčka – 15. Yellow Horn (Johnson, P. Kadlec), 44. Kratěna (Lev, P. Kadlec)