Hlavní stránka Zprávy FOTOREPORT: Univerzita Tomáše Bati ocenila své nejlepší studenty

FOTOREPORT: Univerzita Tomáše Bati ocenila své nejlepší studenty

0

zdroj: FMK UTB

Tradiční Galavečer UTB se konal v úterý  15. dubna 2014. Při této příležitosti se oceňují nejlepší studenti univerzity. Galavečer zviditelnil řadu prací zlínských vysokoškolských studentů. Z nominací bylo vybráno sedm studentů a jeden sportovní tým. Ty nejlepší práce volila komise, kde byl jeden zástupce za každou fakultu a navíc docentka Zdenka Prokopová, docent Petr Ponížil a prezident Studentské unie UTB Jakub Jan Kučera.

Ocenění studenti si ale cenu museli nejdříve zasloužit. Museli odpověď na publikem položenou otázku a potom ve zkratce představit divákům svou činnost, nebo práci.

Za Fakultu logistiky a krizového řízení byl oceněn Radim Zbránek, který reprezentuje univerzitní hokejové družstvo a letos se zapojit i do trenérské činnosti. Tým  se pod jeho vedením vypracoval z posledního místa až do play off.

Fakulta humanitních studií zvolila Jakuba Nevřalu. Ten si cenu zasloužil za své společensky prospěšné působení ve sdružení Proud Holešov. Velkou měrou přispěl k ochraně Amerického parku v Holešově, kde se jeho týmu podařilo revitalizovat značnou část této plochy.

Ani Fakulta multimediálních komunikací neopomenula své talenty. Zde byla zvolena Eliška Toušová, výčet jejíchž činností nemá konce. Kromě aktivní sportovkyně a skvělé trenérky je to i schopná manažerka řady studentských projektů. Letos organizuje projekt Konference PM a má za sebou úspěšné vedení sekce PR v charitativním projektu Dotek. Mimo jiné absolvovala i stáž u Young&Rubicam.

Martina Hlavatá si vysloužila cenu za Fakultu managementu a ekonomiky. Dokázala šířit dobré jméno univerzity i v zahraničí na univerzitě Huddersfield, kde úspěšně dokončila studium s titulem.

Technologickou fakultu reprezentoval Martin Vaněček. Pracuje s programy jako je Autodest SketchBook, Inventor nebo VRED. Mimo jiné je držitelem certifikátů Plochy v Inventoru Professional, Vizualizace a animace v Inventoru Professional, Novinky Inventoru 2012 a Novinky AutoCAD 2012.

Za pátý ročník Fakulty aplikované informatiky se představil Vojtěch Zdráhal, který spolupracoval s městem Zlín na portálu pro zápis dětí do mateřských škol. Tímto projektem usnadnil práci pracovníkům v tomto odvětví i samotným rodičům.

A v neposlední řadě byl oceněn i individuální sportovec, Tomáš Hrabec. Jeho dvě zlaté medaile v tenise ve dvouhře a čtyřhře na XII. Českých akademických hrách v Praze mluví za vše.

Hromadnou celu převzal univerzitní volejbalový tým, který si letos vybojoval zlato v Českých akademických hrách v Praze.

Komentovat, označit přátele a udělit like jednotlivým fotografiím můžete přímo v galerii na Facebooku.

[fbphotos id=844626498900424]