Hlavní stránka Kultura FOTO/ VIDEOREPORT: Lukáš Němec představil ve Zlíně svou designovou tvorbu

FOTO/ VIDEOREPORT: Lukáš Němec představil ve Zlíně svou designovou tvorbu

0

Foto: Dominika Tamaši

Čtvrteční vernisáž ve zlínském klubu Loft zahájila výstavu s názvem Design jako cesta k člověku, kterou pořádá Zlínský Nočník. Autorem výstavy designových studí a návrhů je mladý a nadějný student designu Lukáš Němec. V plném klubu se o hudební vystoupení postaralo trio tvořené Michaelou Vrlovou, Janem Laníkem a Jakubem Lutnerem.

V klubu se sešlo na stopadesát lidí. „Super, hlavně hudba. Paráda. Designové studie jsou fajn, líbí se mi,“ řekl Filip Tomanec. A nejen on si akci pochvaloval. „Velice se mi to tady líbí. Jsem ráda, že jsem tady potkala milé lidi,“ chválila si Julie Lupačová .

Spokojenost s návštěvou své debutové výstavy neskrýval ani autor. „Poprvé jsem se trošku bál, protože jsem nečekal, že přijde tolik lidí, ale jakmile začala hrát muzika, tak to bylo úplně parádní. Hudba navodila skvělou atmosféru a bylo to příjemné. Fakt jsem si to užil a přál bych to každému. Takové krásné setkání. Bavilo mě na tom, že jsem potkal spoustu lidí a nejen, že můžu prezentovat svoji práci, což je taky důležité,“ popsal Němec.

Výstava je v klubu Loft k vidění až do konce února.

Komentovat, označit přátele a udělit like jednotlivým fotografiím můžete přímo v galerii na Facebooku <- VÍCE FOTOGRAFIÍ.

[youtube]rjcP6xgZopU[/youtube]

[fbphotos id=788354874527587]