Hlavní stránka Kultura PechaKucha Night dá prostor kreativním osobnostem

PechaKucha Night dá prostor kreativním osobnostem

0
foto: archiv PechaKucha Night

foto: archiv PechaKucha Night

Šesté pokračování netradičního konceptu přednášek PechaKucha night ve Zlíně se bude konat v pondělí 2. května. Několik zajímavých hostů z různých uměleckých sfér od módy, přes užitý design až po hudební akce bude mít vždy celkem šest minut a čtyřicet sekund na to, aby publiku předali své sdělení. To je dvacet sekund na každý ze dvaceti slajdů prezentace.

Mezi pozvanými hosty tentokrát budou zástupci módní společnosti Shesaysnø, výrobci designových tašek Playbag, fotograf Tomáš Pospěch a mnozí další. Pořadatelé jejich jména a medailonky postupně odkrývají na facebookové události.

PechaKucha night se tentokrát uskuteční jako součást programu zlínského Majálesu UTB. Dějištěm akci budou industriální prostory 64. budovy svitovského areálu. Zájemci o několik z celkem sto padesáti lístků si musí své místo předem zarezervovat přes e-formulář. Ačkoli název události nastiňuje, že se bude konat v noci, začátek programu bude už v jednu hodinu odpoledne. Večer pak mohou zájemci volně pokračovat hudebním programem, který nabízí zmíněný Majáles.

bbox banner 600 FB event banner