Hlavní stránka Kultura Vítání prváků nabídne one-man show, taneční hudbu i punkový nářez

Vítání prváků nabídne one-man show, taneční hudbu i punkový nářez

0

Vítání prváků UTB

Další semestr je v plném proudu, ale zlínské – nejen – prváky to pravé zahájení teprve čeká. A to v úterý 11. října, kdy Studentská unie z Univerzity Tomáše Bati pořádá Vítání prváků.  Jak už si studenti v posledních letech zvykli, uskuteční se na čtyřech místech, a to v Baťově institutu a v klubech Blok 12, Star club Flip a Fénix club.

Akce plná hudby i moderního divadla startuje ve 20 hodin. Za jednotné vstupné získají lidé přístup na všechna čtyři místa konání a navíc slevy na pití a jídlo v několika oblíbených zlínských podnicích.

V budově 15 Baťova institutu sehraje one-man show Inspirováno láskou Filip Teller, který odpoví na nejednu důležitou otázku o lásce. Po představení se sál rozezní v rytmu latinskoamerické salsy. V Bloku 12 zahraje dvojice DJs z kapely Skyline, tedy Hiffi a Jacob. O zábavu ve Flipu se postarají deejayové Stenli a Kenneth a na pódiu Fénixu bude řádit olomoucká punk-rocková formace Goofy Cow následovaná garage rock’n’rollovými Cocaine Party.

Už odpoledne bude ve Zlíně probíhat tradiční soutěž Stopovačka, která nováčky mezi studenty seznámí s významnými místy ve městě.