Hlavní stránka Lifestyle Neziskovky se představily na patnáctém ročníku Bambiriády

Neziskovky se představily na patnáctém ročníku Bambiriády

0

 

Bambiriáda se konala již po patnácté. Letošní ročník nesl název Dětství v proměnách času. Tato akce se pořádá ve všech krajích České republiky, jednou do roka. Jejím cílem je  ukázat dovednosti členů dětských organizací a spolků.  I ve Zlíně jste mohli po dobu tří dnů navštívit Náměstí Míru, kde byli postaveny například stánky s občerstvením, dekoracemi, doplňky.

Ve čtvrtek se uskutečnilo slavnostní zahájení a otevření stanového městečka, ukázky požárních útoků vodou,ukázka záchrany tonoucího a další aktivity pro děti i dospělé.

Páteční program byl bohatý na pódiová vystoupení, krojované folklórní soubory, cimbálovou muziku a taneční skupiny.  ,,Páteční vystoupení bylo velice příjemné. I když se na nás dívalo jen několik desítek lidí, působilo to velice pozitivně. Určitě za to mohlo také počasí, ale i přesto celá Bambiriáda nesla velice uvolněnou atmosféru.“ ohodnotila vystoupení na náměstí Míru členka skupiny EffectProof, Kateřina Šidlíková.

V sobotu se konala další vystoupení, prezentace ve stáncích a další doprovodné aktivity jako koncert kapely Derailed či různá herecká i hudební vystoupení dětí. „Na Bambiriádě byla ze strany publika a pořadatelů velmi příjemná atmosféra, což vyvažovalo zimu a občasné poprchání, se kterým jsme se museli potýkat. Takže i když jsme byli trošku zmoklí a měli jsme zmrzlé prsty, nestěžovali jsme si. Publikum dělá velké procento celého koncertu,“ dodal ke koncertu kytarista kapely Derailed, Jan Divila.

Komentovat a udělit like jednotlivým fotografiím můžete přímo v galerii na Facebooku.

[fbphotos id=646097908753285]