Hlavní stránka Lifestyle Styl Zlín – 8. díl: Speciál z dobročinného obchůdku Dobroděj

Styl Zlín – 8. díl: Speciál z dobročinného obchůdku Dobroděj

0

Redakce Zlínského nočníku pro vás připravila speciální díl rubriky Styl Zlínu v dobročinném obchodě Dobroděj. Cílem je ukázat, že i v tomto nevšedním obchodě je možné najít zajímavé a hezké kousky oblčení za velice příznivé ceny.Výtěžek z činnosti tohoto obchodu je určen zlínskému občanskému sdružení Handicap (?), které použije peníze na terénní sociální služby osobní asistence, dopravní služby imobilním, akce klubu dětí a mládeže a další podobné účely. Tento obchod můžete navštívit ve 42. budově v areálu Svit Zlín. V roli modelů můžete tentokrát vidět naše redaktory, kteří se při focení docela pobavili.

    

Komentář:

Igor si oblékl světlé rifle a košili s proužky. Toto oblečení se dá považovat za každodenní. Navrch je doplnil stylovou vestu a hodinkami.

   

Komentář:

Lucie si na sebe vzala černý svetrový úplet. Image doplnila růžovo-fialovým náhrdelníkem a vínonými lodičkami s mašlí.

    

Komentář:

Kombinace bílých kalhot a pruhovaného svetru v odstínech modré vytváří outfit jako stvořený pro lázeňského šviháka. Klobouk a pítko jsou pak nezbytnými doplňky.

   

Komentář:

Lucie zvolila béžovou košili s šedým sakem. Barvy laděné do hněda pak doplnila broží, náramkem a šátkem. Jak říká paní móda vyjít bez elegantního šátky nebo šály je prohřešek proti módním trendům.

   

Komentář:

Zeleno-černé šaty sladěny s náhrdelníkem se dají použít nejen do společnosti, ale i  ke všedním příležitostem.

  

Komentář:

Lucie předvadla, že i letní halenka se dá nosit na podzim. Outfit doplnila béžovým kabátek a jemnými doplňky.

   

Komentář:

Veselé proužkované tričko oživí jinak fádní kombinaci šedých riflí a béžové tašky přes rameno.

   

Komentář:

Kačka zvolila modré kalhoty a elegantní šedou košili, kterou ještě obohatila o šedou vestu. Slušivé, ale i praktické oblečení doplnila modrými korálky.

  

Komentář:

Igor zvolil šedou košili a džíny. Celek doplnil o barevně sladěnou šálu a kabát v maxi délce. Ideální outfit na procházku po městě.

  

Komentář:

Pudrový top s volány a krajkou doplněný o výrazný hnědý náhrdelník vytváří romantický look. Šedý kabát v sychravém podzimním počasí zahřeje.

   

Komentář:

Pokud se chystáte pracovat není důvod nebýt šik. Obáváte-li se monntónosti, rozbíte ji výrazným doplňkem.