Hlavní stránka Lifestyle V Otrokovicích na Boží hod pomáhali fotbalem

V Otrokovicích na Boží hod pomáhali fotbalem

0

DSCN4432a

Potkat se s přáteli, zasportovat si a v neposlední řadě pomoci dobré věci. I to byla součást tradičního Vánočního fotbálku, který letos přinesl rekordní částku 21 212 korun. Ta pomůže sportovcům ze spolku Sjednocená kopaná Zlín.

Na Boží hod vánoční se na umělé travnaté ploše Sportovního areálu Baťov utkal tým SK Baťov spolu s All Star týmem, složeným z hráčů zvučných jmen jako Zapletal, Hrubčík, Kolečkář, Gojš, Vidlička, Němčický, Železník, Jugas, Havlík a dalších. Celé utkání provázela přátelská atmosféra. Fanoušci na tribunách povzbuzovali hráče, kteří s chutí stříleli na branky soupeřů s výsledným skóre 2:1 pro All Star tým.

Rekordní částku se podařilo vybrat díky samotným hráčům i přítomným fanouškům. Výtěžek z  utkání bude použit na sportovní vybavení pro mládežnický tým zlínské sjednocené kopané. Ta je charakteristická tím, že na jednom hřišti jsou sportovci s mentálním postižením a jejich zdraví partneři jako vodiči.

Vánoční fotbálek byl letos poslední akcí ve Sportovním areálu Baťov. V novém roce se areál veřejnosti otevře v pondělí 4. ledna.

Zlinskey klub