Hlavní stránka Lifestyle Zlínští hokejisté svým utkáním podpořili otrokovickou charitu

Zlínští hokejisté svým utkáním podpořili otrokovickou charitu

0

Zlínský hokejový klub PSG se rozhodl věnovat část z ceny každé vstupenky na čtvrteční hokejové utkání s týmem Škoda Plzeň Charitě sv. Anežky v Otrokovicích. Klub získanou částku ještě doplnil a celková suma se tak vyšplhala na výsledných sedm tisíc korun, které jsou dalším příspěvkem na nové sociální auto pro charitní pečovatelskou službu a terénní službu rodinám s dětmi.

„Jsme moc vděční, že se zlínský hokejový klub rozhodl podpořit touto formou naši organizaci. Tímto činem ukázali, že jim záleží na pomoci druhým lidem. Snad se stanou inspirací i pro ostatní a finance na nový vůz se sejdou brzy. Už jednou nás naše stařičká škodovka nechala stát na cestě při převozu nemocného, neradi bychom, aby se podobná situace stala znovu,“ řekla Eva Zapletalová, fundraiserka otrokovické charity.

Charita v Otrokovicích a okolních obcích působí už třiadvacet let, pomáhá lidem v nouzi a snaží se snižovat sociální potíže v této lokalitě. Poskytuje pomoc seniorům, lidem bez domova, zadluženým osobám a rodinám s dětmi, které se ocitly v nepříznivé životní situaci.