Hlavní stránka Sport FOTOREPORT: Hradec srovnal sérii se Zlínem

FOTOREPORT: Hradec srovnal sérii se Zlínem

0

autor: Jiří Zaňát

Prohrou zlínských hokejistů skončilo druhé utkání jejich čtvrtfinálové série play off s týmem Mountfield HK. V gólově nejbohatším vzájemném utkání sezony hosté zvítězili 4:3. Berani prohrávali od čtvrté minuty po gólu Deje, do devatenácté se jim však skóre podařilo otočit. Zařídili to nejprve střelec Honejsek s Čajánkem a Veselým a poté Marušák po nahrávkách Balaštíka a Lešky. Skóre druhé třetiny vyšlo stejným poměrem pro hosty. Ve dvacáté sedmé minutě srovnal Kudrna na 2:2, o sedm minut později Zámorský po asistenci Veselého opět poslal Zlíňany do vedení, jenže podruhé vyrovnat se v poslední minutě druhé části podařilo znovu Kudrnovi. Ve třetí třetině se na rozhodnutí čekalo až do úplného závěru. Teprve v osmapadesáté minutě rozhodl o vítězství Hradce hatrickem Hudrna.

Hradečtí včera předvedli větší střeleckou efektivitu, neboť v utkání vyhráli přes drtivou porážku v počtu střel na branku 40:18. Dokázali také využít jednu přesilovku. Poměr vyloučených byl 6:8. Stav série před víkendovým přesunem na led Hradce Králové je tedy 1:1.

Komentovat, označit přátele a udělit like jednotlivým fotografiím můžete přímo v galerii na Facebooku.