Hlavní stránka Sport Hokejoví mistři projedou vláčkem po Zlíně

Hokejoví mistři projedou vláčkem po Zlíně

0

Trasa vláčku

Jízda vláčkem po městě, představení Masarykova poháru z balkónu radnice, autogramiáda a focení s hráči. Takové budou oslavy mistrovského titulu hokejistů PSG Zlín. Vypuknou ve středu 30. dubna odpoledne, pro fanoušky je společně připravuje klub a radnice. „Titul je obrovský úspěch, který musíme společně oslavit. Budeme rádi, když naši nabídku přijmete,“ vzkázal fanouškům primátor a zároveň prezident PSG Zlín Miroslav Adámek.

Středeční oslavy odstartuje jízda šampiónů vláčkem. Ten vyjede v 15 hodin od zimního stadionu Luďka Čajky a cíl bude mít na náměstí Míru. Aby nedocházelo k případným dopravním komplikacím, bude jej doprovázet Městská policie. „Žádáme řidiče o shovívavost. Věříme, že jízda vláčku nijak zásadně dopravu v centru Zlína nezkomplikuje,“ sdělil náměstek primátora Ondřej Běták.

Na radnici čeká hokejisty krátké přijetí od vedení města, v 15:45 už budou na balkóně a představí odtud svým příznivcům Masarykův pohár. V 16 hodin začne autogramiáda v obřadní síni radnice. „Fanoušci samozřejmě dostanou možnost se s hráči i pohárem vyfotit,“ upřesnil marketingový manažer PSG Zlín Tomáš Melzer.