Hlavní stránka Sport Nejlepší sportovci Otrokovic získají cenu

Nejlepší sportovci Otrokovic získají cenu

0

autor: I. Dostál

Nejúspěšnější sportovec města, sportovec dětí a mládeže, veterán, handicapovaný sportovec, sportovní kolektiv, trenér a cena za celoživotní práci a dlouholetý přínos pro otrokovický sport. To je výčet všech kategorií, ve kterých si převezmou ocenění nejlepší sportovci Otrokovic za uplynulý rok. Slavnostní večer O sportovní slávě se uskuteční v pátek 19. února 2016 v 19 hodin v Otrokovické Besedě.

„O vítězích v jednotlivých kategoriích už bylo na posledním jednání městské rady jasno. Ale je pravidlem, že radní neprozradí žádná jména až do slavnostního vyhlášení výsledků,“ odmítl odtajnit jména výherců otrokovický starosta Jaroslav Budek.

Město Otrokovice své sportovce a trenéry oceňuje pravidelně. „Ocenění je spojeno s předáním pamětního listu a finančního daru,“ uvedla Hana Složilová z otrokovického odboru školství a kultury.

Návštěvníci slavnostního večera se mohou těšit moderátora Petra Svěceného nebo na doprovodný program, jehož součástí bude vystoupení ve stylu akrobatického rock’n’rollu a hudba v podání revivalové kapely Bee Gees s názvem Pop Stars. Po ukončení oficiální části programu zahraje kapela Kosovci. Vstupenky je možné koupit v turistickém informačním centru v Besedě.