Hlavní stránka Sport Ve Zlínském kraji se chystá nový dokumentární projekt Anomalous

Ve Zlínském kraji se chystá nový dokumentární projekt Anomalous

0

The Anomalous je unikátní projekt, který má za úkol vybudovat tým lidí, kteří jsou výjimeční, odlišní nebo jen vystupují z davu tak, že by jejich životní příběh mohl zaujmout či inspirovat ostatní.

„Lidé žijí často stereotypem, jsou klamáni masivní dávkou komerčních filmů, kde je možné vše za minimální vynaložené úsilí. Když tomu člověk podlehne, přestane věřit, že lze pak něco i reálně dokázat. Mladí hledají nějakou svou cestu a chtějí se odlišit od ostatních. Sporty jako fotbal, hokej jsou pro ně obyčejné a chtějí něco více nebo hledají “drsnější” prostředí. V dnešní době to bohužel početnější skupinu lidí svádí k alkoholu, cigaretám a v horším případě drogám. Projekt je postavený na tom, aby diváka oslovil a zaujal. Díky zhlédnutí videosnímku Anomalous budou mít možnost nahlédnout do životů lidí, kteří v sobě našli silnou motivaci právě v jednom z těchto netradičních sportů nebo činností,“ popsal cíle dokumentu Marek Hořava z realizačního týmu.

Předběžný termín premiéry je stanovený na přelom roku. Čáru přes rozpočet však mohou udělat například zranění účinkujících, jak už se jednou stalo. Uvedením snímku však iniciativa Anomalous neskončí a tým se bude snžit vyvíjet další aktivity pro mladé lidi v duchu svého pozitivího myšlení.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=woXrTorWmnM[/youtube]