Hlavní stránka Sport VIDEO: Futsalový titul získal Chemcomex Praha. Zlín skončil třetí

0

Mistrovský titul v Celostátní lize sálového fotbalu vybojoval v neděli v Otrokovicích už poosmé v historii soutěže Chemcomex Praha. Ve finále s hektickým závěrem porazil loňského mistra VPS Novabrix Polička 2:1. Pražané poprvé vedli už ve druhé minutě a jednobrankový náskok si udrželi po zbytek první půle. Hned na začátku druhého poločasu ale Polička srovnala a měla i šanci skóre otočit. V deváté minutě ale skórovali Pražané, kterým se pak i přes závěrečný tlak Poličky a vypjaté souboje podařilo vítězství uhájit.

V zápase o třetí místo porazil SMR plus Zlín tým Gioia Brno, které ještě dvě minuty před koncem vedlo. K vítězství 4:3 jim pomohl i závěrečný gól, který podle Brňanů padl přímo z autu. Zlínský tým tak obhájil svou loňskou pozici.