Hlavní stránka Kultura Benefiční koncert přinesl Handicapu 150 000

Benefiční koncert přinesl Handicapu 150 000

IMGP0946

Již pošesté se sešli známí hudebníci s příznivci, zaměstnanci a klienty Handicapu Zlín na benefičním koncertu, aby podpořili tuto neziskovou organizaci, která letos slaví 24 let své existence.

V sále Kongresového centra si návštěvníci ve čtvrtek 16. června užili koncert Filharmonie Bohuslava Martinů spolu s F-dur Jazzbandem. Večerem již tradičně prováděl Martin Pášma a jako sólisté se představili Jan Smigmator, Zuzana Sapárová, Dasha a Roland Hamaj. „Koncert byl na úrovni a přitom takový pohodový, moderátor Martin Pášma byl vtipný a celkově, mělo to švih“, zhodnotil akci dlouholetý člen Handicapu Radek Trlica.

Výtěžek ze vstupného včetně darů od sponzorů a sbírky přinesl Handicapu částku přesahující 150 000 korun.  „Koncert byl velkým svátkem pro nás členy, klienty a pracovníky Handicapu. A podle ohlasů si jej společně s námi užili i jeho návštěvníci z řad veřejnosti. Jsme moc rádi, že se i pošesté podařilo téměř zaplnit Kongresové centrum,“ zhodnotil akci ředitel Handicapu Aleš Chudárek.

Organizace na benefičním večeru také poprvé oficiálně představila novou podobu svého loga.

knihotrh 3FB event banner