Hlavní stránka Lifestyle KnihoTrh podpořil malou Mariánku Vaněčkovou

KnihoTrh podpořil malou Mariánku Vaněčkovou

0

Výtěžek z dobročinného KnihoTrhu jsme včera předali Mariánce Vaněčkové, pro kterou byla akce určená. Během pátečního odpoledne se podařilo získat 3500 korun a nákupní centrum Zlaté jablko, kde se akce konala poprvé, přidalo poukázky na nákup v hodnotě 1500 korun. 

První letošní KnihoTrh se uskutečni v pátek 31. března v největším nákupním středisku v centru Zlína. Knihy z druhé ruky na něm kromě Nočníku nabídl i Handicap Zlín a Vizovický Dotek. Z každé knihy prodané na KnihoTrhu putuje vždy dvacet korun na nějaký dobročinný účel. Tentokrát byla příjemcem Mariánka Vaněčková, která bohužel trpí spinální atrofií a mimo jiné potřebuje nutně prostředky na nový vozík.

Redakce Nočníku se do konce roku chystá uspořádat ještě alespoň dva KnihoTrhy, na jejichž úspěchu se můžete podílet i vy. Nejjednodušší způsob, jak akci podpořit, je na ni přijít a vybrat si pár knížek, pozvat známé a sdílet událost na Facebooku. Pokud vám doma přebývají knihy, můžete je věnovat dobročinnému obchůdku Dobroděj ve Zlíně nebo Dotek ve Vizovicích, případně kontaktovat naši redakci (redakce@zlinskynocnik.cz/web), a my u vás knihy vyzvedneme. V neposlední řadě nám můžete také doporučit, komu bychom měli adresovat výtěžek příštího KnihoTrhu.


Tento a další texty mohly být publikovány díky podpoře našich partnerů, mezi něž patří i:

Všechno pro kapely

Chcete se také stát partnerem Zlínského nočníku a podpořit tak nezávislé a pozitivní médium, jehož redaktoři pracují bez nároku na odměnu? Kontaktujte nás: redakce@zlinskynocnik.cz/web