Hlavní stránka Kultura Tereza Kutrová představí ve Zlíně svou hudbu a hosty

Tereza Kutrová představí ve Zlíně svou hudbu a hosty

0

Tereza Kutrová je devatenáctiletá, talentovaná zlínská umělkyně, pianistka a skladatelka. Její koncerty spojují mladé nadané umělce z celého kraje. V sobotu 1. dubna od 19:00 uslyší návštěvníci Malé scény kromě hudby autorské (alternative pop/ šanson) i převzatou, populární a šansonovou (Horáček, Hapka, Navarová, Rottrová). Tereza se prezentuje svým jemným a vysokým hlasem, který doplňuje tím, že se doprovází na piano. Večer s ní vystoupí mimo jiné i trio Tři Barvy, jehož je Tereza součástí , a které bylo nedávno dokonce hostem na koncertu Karla Gotta. 

Multižánrový koncert Terezy a jejích hostů je vhodný pro všechny věkové kategorie. Scénu připravila další mladá zlíňačka Nikol Dlabačová a o hudební doprovod se postará skupina deseti muzikantů. „Doprovázet mě bude Filip Vítů na kytaru, na bicí Libor Jandík z kapely Pass, basové kytary se ujme Michael Markytán, na smyčce zahrají Kristýna Jurásková, Leona Komárková a Veronika Tomšů, za klavír usedne Marie Drklová, hoboje se chopí Jitka Druláková a vokály poskytnou Tereza Hromádková a Tereza Halaštovná,“ vyjmenovává Kutrová.

Program posluchačům slibuje příjemnou atmosféru a aktivní zapojení publika do dění. „Během večera se vystřídá řada nálad, ke slyšení budou jak těžké šansony, tak i český a světový popík a samozřejmě i moje autorské skladby,“ popisuje Kutrová, která je v současné době ve třetím ročníku na pražské konzervatoři. Redakce Zlínského nočníku její kariéru sleduje a podporuje už od samotných počátku před čtyřmi lety. Více informací ke koncertu najdete na FB události.


Tento a další texty mohly být publikovány díky podpoře našich partnerů, mezi něž patří i:

Chcete se také stát partnerem Zlínského nočníku a podpořit tak nezávislé a pozitivní médium, jehož redaktoři pracují bez nároku na odměnu? Kontaktujte nás: redakce@zlinskynocnik.cz/web