Hlavní stránka Kultura Městské divadlo zná svého 100 000. diváka roku 2017

Městské divadlo zná svého 100 000. diváka roku 2017

V pátek večer seděl mezi diváky inscenace Smrt v Hotelu Alexandria také 100 000. návštěvník letošního roku v Městském divadle Zlín. O náhodný výběr se postarala zátka z lahve šampaňského. Herec Marek Příkazký „dostřelil“ do osmé řady, kde letící špunt zachytila slečna Magdalena. Dostala od divadla šampaňské a sadu sklenic.

„Je to rekordně brzy, protože v minulých letech jsme se dočkali vždy nejdřív v listopadu – loni například až jedenáctého,“ uvedl ředitel divadla Petr Michálek s tím, že do výsledků se nezapočítávají návštěvníci, kteří přišli do kin na přenos derniéry nekorektního kabaretu Ovčáček čtveráček, ani tisíce diváků zájezdových představení po celé republice.

„Vůbec jsem nevěděla, že právě v tento večer má být v divadle 100 000. návštěvník. Sedadlo jsem si vybrala podle svých šťastných čísel, a skutečně mi přinesla štěstí. Ten špunt letěl přímo na mě, tak jsem ho chytila. Byla to neuvěřitelná náhoda,“ popsala svoje dojmy jubilejní divačka, kterou naše redakce identifikovala jako Magdalenu Rybovou.

„Stotisící vstupenku nelze nikdy přesně určit, a tak divadelníci vítěze vybírají vždy originálně. V minulosti například rozhodlo peříčko spuštěné do hlediště od stropu z osvětlovačské lávky nebo badmintonový míček smečovaný z jeviště do hlediště, “ dodala mluvčí divadla Veronika Jurčová.


Tento a další texty mohly být publikovány díky podpoře našich partnerů, mezi něž patří i:

Chcete se také stát partnerem Zlínského nočníku a podpořit tak nezávislé a pozitivní médium, jehož redaktoři pracují bez nároku na odměnu? Kontaktujte nás: redakce@zlinskynocnik.cz/web