Hlavní stránka Lifestyle Motorkářská sezóna na Zlínsku odstartuje v sobotu

Motorkářská sezóna na Zlínsku odstartuje v sobotu

0

Nepříznivé počasí zabránilo zahájit motorkářskou sezonu v březnu. Nyní je předpověď počasí slibná. Pro očekávané nepříznivé počasí byl změněn termín motocyklové akce původně plánované na 16. březen. Zahájení sezony vyjížďkou MOTOBESIP – Restart se uskuteční v sobotu 7. dubna od 12:00 v Otrokovicích. 

Už třetím rokem bude Motobesip zaměřen na celou motorkářskou sezonu, neboť bude zahrnovat tři akce. Zahájení sezony (Restart 2018 – 7. dubna), noční vyjížďku (Midnightride 2018 – 2. června) a ukončení sezony (Shutdown 2018 – 6. října). „Tyto preventivní akce pořádáme ve spolupráci se spolkem CzechBikers, abychom tak společně upozornili na bezpečnost na silnicích,“ uvedla Renáta Krystyníková.

Stejně jako v uplynulém roce je na Facebooku města Otrokovice vyhlášena tipovací soutěž.  Úkolem je odhadnout počet motorek, které dorazí na akci Restart 2018. „Tři z vás, kteří se do soutěže zapojí, a jejich tip se nejvíce přiblíží skutečnosti, obdrží cenu v podobě trička CzechBikers. Vítězové budou osloveni následující týden po akci samotné,“ vysvětlila Krystyníková.

Program:

12:00 – sraz na náměstí 3. května v Otrokovicích
13:00 – vyjížďka dle předem stanovené trasy
14:30 – příjezd na parkoviště Continental Barum s.r.o. v Otrokovicích
14:45 – začátek doprovodného programu
• Vystoupení mažoretek
• Prezentace Policie ČR, besip, Českého červeného kříže Městské policie Otrokovice
• Program pro děti pod taktovkou DDM Sluníčko Otrokovice
• Soutěže o hodnotné ceny

Popis trasy: Motocykly vyjedou z nám. 3. května v Otrokovicích – Napajedla – Spytihněv – Babice – Huštěnovice – Staré Město – Kunovice – Podolí – Uherský Brod – Luhačovice – Dolní Lhota – Horní Lhota – Zádveřice-Raková – Lípa – Želechovice nad Dřevnicí – Zlín – Otrokovice.


Tento text mohl být publikován díky podpoře našich partnerů, mezi které patří i: 

Chcete nás také podpořit a získat prostor u nás na webu? Napište na: redakce@zlinskynocnik.cz