Hlavní stránka Zprávy Návštěvnost Štípských trhů snížil i déšť

Návštěvnost Štípských trhů snížil i déšť

0

Farmářské produkty všeho druhu opět nabízeli prodejci z širokého okolí v areálu štípské základní školy. Kvůli sílícímu dešti, který trval přes půlku času vyhrazeného pro trhy, přišlo méně lidí než obvykle.
„I přes déšť prodejci vydrželi, proto, když vysvitlo sluníčko, snad lidé ještě přijdou,“ přál si organizátor trhů Bohdan Vlasatík, když se počasí zlepšilo. A zčásti se mu přání opravdu vyplnilo, když si u vstupu prohlížela první stánky nová desítka lidí a další ještě přicházeli.
Doprovodný program dnes zajistila pětice žáků místní školy, kteří zahráli a zazpívali některé slavné rockové písně například od Deep Purple. Radost ze svých žáků i z výběru na trzích měla i zdejší učitelka Alena Javoříková. „Co by nám chybělo? Maso tady je, pečivo taky, hrají nám děti ze školy, takže jsem spokojená,“ řekla Javoříková.
Našly by se ovšem i návrhy na zlepšení. A to ve výběru i v doprovodném programu. „Je tady velmi málo lidí a trhy se mi zdají menší, než bývaly. Pro mladší děti by zde mohly navíc přibýt atrakce jako skákací hrady a podobně, aby trhy přilákaly i více rodičů,“ myslí si dvaatřicetiletý Jaroslav Krajča, který přišel až po vysvitnutí slunce.
Příští trhy ve Štípě se budou konat 22. června na stejném místě od 8 do 12 hodin.

Komentovat a udělit like můžete přímo v galerii na facebooku.

[fbphotos id=642419849121091]