Hlavní stránka Kultura Nikol Dlabačová představí své fotografie na debutové výstavě

Nikol Dlabačová představí své fotografie na debutové výstavě

0

Foto: Nikol Dlabačová

Teprve šestnáctiletá zlínská fotografka Nikol Dlabačová představí svou tvorbu veřejnosti při své debutové výstavě s názvem The Mess. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 23. dubna v 19:00 v prostorách Coctail Baru Terasa.

Od 23. dubna do konce června budou k vidění fotografie Nikol Dlabačové, která na Facebooku vystupuje pod pseudonymem Nobody. „Výstava, jak již název napovídá, nemá v podstatě žádný řád. Naleznete v ní  portréty v různých situacích, barvách, formátech. Většina fotografií dosud nebyla zveřejněna. Návštěvníci uvidí kousky, které jsem si střežila v šuplíku,“ popisuje Nikol Dlabačová.

„Kouzlu fotografie jsem propadla před necelými čtyřmi lety. Co se týče mých fotografií, je to všehochuť. Fotím skoro vše, co mi přijde pod hledáček, ale nejčastěji a nejraději dělám portréty. Nerada retušuji lidi až do stadia umělých porcelánových panenek, snažím se o jistou přirozenost a o zachycení neurčitého pocitu, momentu, nebo lehké myšlenky, která ale nemusí být znatelná na první pohled. Fotografie o mně prozradí mnoho, z části odráží mé vnitřní rozpoložení, pocity, náladu a místy i charakter,“ říká autorka.
Foto. archiv N. Dlabačové

Na vernisáži výstavy vystoupí také hudební duo ve složení Filip Vítů a Markéta Vodičková, moderátorem bude Prokop Pyszko. Stejně jako při ostatních našich akcích pořádaných Zlínským nočníkem je vstupné dobrovolné a pro návštěvníky je připravené občerstvení.

Tento byl publikován díky podpoře:

prokapely.eu

Pokud se chcete stát partnerem některého příspěvku nebo rubriky, napište nám na email: redakce@zlinskynocnik.cz/web

Chcete dostávat dobré zprávy přímo do e-mailu? Zadejte svou e-mailovou adresu a nic vám neunikne: