Hlavní stránka Lifestyle 🛒 Nočník nabízí pomoc lidem bez možnosti nákupu

🛒 Nočník nabízí pomoc lidem bez možnosti nákupu

0

Ve světle událostí spojených s epidemií nového koronaviru a nouzovým stavem se redakce Zlínského nočníku rozhodla nabídnout pomoc seniorům ze Zlínska, kteří nutně potřebují nakoupit základní potraviny a drogérii a nemají nikoho, kdo by jím s tímto aktuálně pomohl. Obracet se můžete na telefon: 702 125 250.

Podmínky nouzového nákupu

  • nakoupíme pro osoby starší 60 let nebo handicapované, kteří nemají možnost se obrátit na rodinné příslušníky či jiné blízké osoby
  • dovážka v rámci okresu Zlín (ne na počkání, ale v rámci našich možností během dne)
  • cena nákupu do 500 Kč
  • nakoupíme za běžné ceny v supermarketu
  • nákup vám přiveze řidič s rouškou
  • neúčtujeme si žádnou přirážku, hradíte pouze cenu nákupu (účtenku doložíme) a benzín podle ujetých kilometrů (cenu za dopravu Vám sdělíme předem)
  • nákup platíte hotově při předání

Pokud máte zájem o tuto službu, nebo znáte seniora, který ji potřebuje (a nemůžete mu pomoci sami),

kontaktujte nás na telefonním čísle 702 125 250.

Díky spolupráci s Knihomilové.cz dostanete k nákupu jako dárek i náhodně vybranou starší knihu pro zkrácení dlouhé chvíle.

Tuto službu nabízí šéfredaktor Zlínského nočníku jako osobní pomoc v těžké situaci, a to v rámci vlastního volného času. Naše redakce je nezisková, nemá sponzory ani nepřijímá dotace. Proto prosím této nabídky nezneužívejte a využijte pouze pokud nemáte jinou možnost.

V případě, že dojde k neuhrazení nákupu nebo zrušení objednávky ve chvíli, kdy už bude nákup proveden, aplikujeme pravidlo nulové tolerance. Pokud se to stane jednou, s okamžitou platností tuto službu ukončíme.


Tento text mohl být publikován díky podpoře našeho partnera:

Chcete i vy podpořit nezávislou žurnalistiku a stát se partnerem Zlínského nočníku? Napište nám na e-mail: redakce@zlinskynocnik.cz.