Hlavní stránka Zprávy Nové turistické informační centrum v Otrokovicích otevře v pátek

Nové turistické informační centrum v Otrokovicích otevře v pátek

0

Ilustrační foto

Pět pracovních dnů dělí nové Turistické informační centrum v Otrokovicích od slavnostního otevření. Informace jako na dlani tak budou mít obyvatelé i návštěvníci města.

Poprvé se infocentrum představí veřejnosti v pátek 17. ledna v 16:00. U této příležitosti je připraveno vystoupení mladého talentovaného zpěváka, hudebníka a skladatele Matěje Tauše, který ve svých patnácti letech napsal úspěšný muzikál Naše ulička, se kterým objíždí divadla v kraji i v Praze. Písničky z muzikálu zazní i při slavnostním otevření, doplněny budou hity Michala Davida. Významná událost bude v duchu retro stylu, jako předzvěst letošních Otrokovických letních slavností, které se ponesou na vlně 60. let. Rozdávat se budou malé pozornosti i cenné informace. Pro příchozí je připraveno také drobné občerstvení.

Nové středisko poskytování služeb naleznou návštěvníci v přízemí Otrokovické Besedy v prostorách bývalého předprodeje. Lidé si zde budou moci stále rezervovat vstupenky na kulturní akce v Otrokovicích, nově také na akce v regionu i dalších velkých městech republiky, a to včetně souvisejících služeb. Samozřejmostí je i kopírování, laminování, přijímání a vyzvedávání fotoslužeb, prodej jízdenek, upomínkových předmětů, knih, parkovacích kotoučů a mnoho dalších.