Hlavní stránka Lifestyle O víkendu dorazí na Zlínsko desítky kamionů

O víkendu dorazí na Zlínsko desítky kamionů

1274840_701906803172395_1309260188_o

Již jedenáctý ročník Truck Srazu se uskuteční o víkendu 19. až 21. srpna v Březůvkách u Zlína. K vidění budou desítky vyzdobených kamionů z Česka i ze zahraničí.

Oblíbený páteční program pro zlínské diváky začne na Hradské ulici, kde od 19:30 budou k vidění osvětlené kamiony. Ve 20:30 hod. vyjedou na večerní jízdu městem na trase  tř. T. Bati, Díly IV,  kde se stočí na ul. Štefánikova, ul. Osvoboditelů směr Kudlov a dále do Březůvek. V sobotu bude akce pokračovat v areálu Kapřín v Březůvkách.

Jako každý rok se pojede spanilá jízda Zlínem, která povede po stejné trase jako v loňském ročníku. Bude se tedy vyjíždět z Březůvek směr Provodov, přes Zelené údolí do Želechovic nad Dřevnicí a pak dále do Zlína po ulici Vizovická a tř T.Bati. Po průjezdu centrem Zlína, který je plánován na pravé poledne, trasa povede po ulici Březnická přes Březnici, Bohuslavice u Zlína, Doubravy a  zpátky do areálu Kapřín v Březůvkách.

Součástí akce bude samozřejmě i bohatý doprovodný program pro řidiče i návštěvníky. O hudební doprovod se postará kapela Pěšáci, na programu jsou soutěže pro jednotlivce i týmy, hry pro děti a ukázka RC modelů dopravní a stavební techniky. Návštěvníci budou mít možnost zvolit nejkrásnější kamion a ve večerních hodinách se mohou těšit na noční světelnou truck show, rockotéku a ohňostroj.

Zajištěna je i kyvadlová doprava z Kudlova (konečná MHD č. 32) do Březůvek a zpět. Podrobné informace, jízdní řád kyvadlové dopravy, upřesnění trasy spanilé jízdy apod. najdete na www.truck-sraz-zlin.cz.


Tento a další texty mohly být publikovány díky podpoře našich partnerů, mezi něž patří i:

Chcete se také stát partnerem Zlínského nočníku a podpořit tak nezávislé a pozitivní médium, jehož redaktoři pracují bez nároku na odměnu? Kontaktujte nás: redakce@zlinskynocnik.cz/web