Hlavní stránka Sport Otrokovický in-line pohár startuje v květnu

Otrokovický in-line pohár startuje v květnu

0

Ilustrační foto

Již devátý ročník tříkolového seriálu závodů na kolečkových bruslích se uskuteční v letošním roce na městském in-line oválu na Trávníkách v Otrokovicích. Soutěž pořádá Speedskating club Otrokovice pro bruslaře různé výkonnosti. Začíná se v květnu, pokračuje v červnu a končí v srpnu.

„Ve snaze přilákat k bruslení další děti, zůstáváme u modelu oddělit registrované in-line bruslaře od těch, kteří s bruslením teprve začínají. Pro tyto začínající bruslaře bude připraven samostatný blok soutěží, včetně vyhlašování nejlepších,“ informoval předseda Speedskating klubu Marcel Nemček.

Závod je rozdělen do několika kategorií, přičemž Fitness kategorie je určena dětem, které vlastní fitness brusle a s bruslením začínají. Speed kategorie je pro všechny, kteří vlastní nízké speedové brusle nebo pro členy klubu, kteří se věnují rychlobruslení. Kategorie Týmová štafeta je připravena pro členy daných oddílů.  Rodinná štafeta je naopak určena výhradně pro tým složený z rodiče a dítěte do jedenácti let.

K závodu je možné se registrovat prostřednictvím www.ssco.cz  nejpozději do čtvrtka 20:00 v týdnu před každým závodem. Je nutné se registrovat pro každé kolo zvlášť. První kolo se pojede 16. května, druhé kolo se uskuteční 6. června a poslední třetí kolo je v plánu na 29. srpna.

Tento text byl publikován díky laskavé podpoře našeho partnera:

Czech Good News

Pokud se chcete stát partnerem některého příspěvku nebo rubriky, napište nám na email: redakce@zlinskynocnik.cz/web

Chcete dostávat dobré zprávy přímo do e-mailu? Zadejte svou e-mailovou adresu a nic vám neunikne: