Hlavní stránka Kultura Otrokovický Open Air očekává rekordní návštěvu

Otrokovický Open Air očekává rekordní návštěvu

0

foto: promo Rytmus

Profesionální stage, špičková zvuková aparatura, široká nabídka občerstvení a zejména interpreti, jejichž výčtu vévodí Rytmus a DJ Wich, to je kombinace, která láká stovky příznivců současné muziky na Open Air Show do Otrokovic. Na Facebookové události už účast na akci, která se koná v sobotu 4. července, potvrdilo na 1500 hostů, což dává naději, že letošní akce překoná v návštěvnosti loňský ročník, při němž na vystoupení Majka Spirita dorazily na otrokovickou rybárnu dva tisíce lidí.

Letošním hlavním lákadlem je kontroverzní slovenský rapet Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ale kromě něj se na dvou stages představí i LowMoney, Headdy, Pirez, Oggy a další. Druhou velkou hvězdou akce je DJ Wich, který figuruje v českém showbyznysu také jako hudební a filmový producent. V Otrokovicích předvede průřez svou dosavadní kariérou.

Jelikož je naše redakce mediálním partnerem akce, mají čtenáři Zlínského nočíku ještě do 1. července šanci získat šest vstupenek na tuto obří párty zdarma v naší soutěži , vstupenky do soutěže věnovala Backstage Agency.