Hlavní stránka Lifestyle Percipio podpoří Onkologické oddělení krajské nemocnice

Percipio podpoří Onkologické oddělení krajské nemocnice

0

percipio

Latinský výraz Percipio znamená vnímat a studenti Fakulty multimediálních komunikací ve Zlíně vnímají své okolí a již sedmým rokem pomáhají těm, kteří to nejvíce potřebují.

S pomocí už má tento neziskový projekt bohaté zkušenosti. V loňském roce daroval nemalou částku občanskému sdružení DebRa, která pomáhá lidem trpící nemocí EB, v česku známou jako „nemoc motýlích křídel“. Podpořili také dětské oddělení Baťovi nemocnice, či umožnili dětem z Dětského domova ve Vizovicích zájezd k moři.

Letos se projekt zaměřil na pomoc lidem s rakovinou. Již 4. listopadu se v Baťově institutu uskuteční Benefiční galavečer, kterému budou hvězdy přát. Nedílnou součástí galavečeru je dražba předmětů, které darovaly známé české osobnosti. Celkový výtěžek z včera, tedy výsledek dražby ale i vstupné poputuje na účet Baťovi nemocnice a její onkologické oddělení. Návštěvníci akce si tak mohou odnést nejen vydražený předmět Karla Gotta, Terezy Maxové či Petra Čecha, dále spoustu informací, která se pojí s onkologickým onemocněním, ale především dobrý pocit z pomoci druhým.

TEDx Zlín