Hlavní stránka Kultura První kolo Moravia Talentu určilo finalisty

První kolo Moravia Talentu určilo finalisty

0

Foto: archiv Moravia Talent

Do letošního třetího ročníku soutěže Moravia Talentu se přihlásily dvě stovky dětí ze všech koutů Moravy.  Pro mladé talenty byly připravené tři kategorie – zpěv, tanec a hra na hudební nástroj.  V prvním kole bojovali o postup do finále popoví zpěváci a zpěvačky, orientální tanečnice, flétnistky, dětské hudební skupiny, klavíristi i další mladí začínající umělci. Odborná porota vybrala z každé  z osmi kategorií tři finalisty, kteří ve finálovém kole předvedou své výkony a pokusí se o absolutní vítězství v soutěži.

Všichni finalisté získali mimo jiné vstupenky na festival Holešovská regata a absolutní vítězové navíc odstartují program druhého dne festivalu. Radio Zlín navíc věnuje vítězným zpěvákůmmožnost natočení singlu v profesionálním hudebním studiu ve spolupráci se zkušeným hudebním producentem.

„Cílem Moravia talentu je dát nadaným dětem příležitost předvést ostatním, co umí, ukázat jim nové možnosti, odměnit je za jejich snahu a motivovat k dalšímu rozvoji,“ popsala Věra Stojarová, ředitelka pořádající organizace Aktivně životem.

Finálový večer  se uskuteční v hale Masters of Rock Cafe ve Zlíně, v sobotu 30. Května od 17:00. Vstup je zdarma.

Seznam finalistů:

 

Zpěváci mladší

–          Kateřina Lebedová

–          Sára Kanioková

–          Tereza Krestová

–          Izabela Jati

Zpěváci starší

–          Klára Hromádková

–          Emma Balunová

–          Radka Mrlinová

–          Anna Bartová

 

Hudebníci mladší

–          Martin Kot (akordeon)

–          Filip Horák (Klavír)

–          Viktor Kutěj (klavír)

 

Hudebníci starší

–          Jana Mayerová (bicí)

–          Gabriela Gajdošová (el. piano)

–          Kateřina Smýkalová (klavír)

 

Hudební skupiny mladší

–          Eva Svobodová a Patricie Frgalová (zobcové flétny)

 

Hudební skupiny starší

–          Ivana Prčíková a Nikol Štekláčová (kytary, zpěv)

–          Four roses (violoncella a bicí)

–          Elubic

 

Taneční skupiny mladší

–          Barbora Přikrylová a Beáta Klimszová (scénický tanec)

–          Rytmus Zlín (street dance)

–          Rytmus Zlín (street dance)

 

Taneční skupiny starší

–          TS Fadilah (orientální tanec)

–          ZUŠ Otrokovice (scénický tanec)

–          ZUŠ Otrokovice (crazy dancers)

 

Tento příspěvek byl publikován díky podpoře:

prokapely.eu

Pokud se chcete stát partnerem některého příspěvku nebo rubriky, napište nám na email: redakce@zlinskynocnik.cz/web

 

Chcete dostávat dobré zprávy přímo do e-mailu? Zadejte svou e-mailovou adresu a nic vám neunikne: