Hlavní stránka Sport V sobotu se pojede o krále žlutých kopců

V sobotu se pojede o krále žlutých kopců

0

Šest dní zbývá do zahájení šestého ročníku oblíbené žlutavské soutěže jezdců na BMX a MTB kolech King of the Yellow Hills. Téměř celou sobotu 22. června si diváci mohou užívat sledování triků na kolech, pohodovou atmosféru, doprovodný program a jíst u toho grilované speciality. S mikrofonem v ruce bude událost provázet moderátor Boží Wašek a hudebně závody doprovodí Dj´s Sunchez, Robish a Zateam.

Akce začíná v 10:00 tréninkem jezdců, který zároveň doplní Graffiti jam a soutěže o věcné ceny od sponzorů. V 16:00 odstartuje kvalifikace a z ní vzejde výběr těch nejlepších riderů pro finále. Po vyhlášení vítězů a předání originálních medailí završí sportovně–zábavní odpoledne afterparty, při které zahrají kapely Degradace, Ganjaband Ivana Štráfka, Outsider a Bessar Unggas.


Organizátoři stále intenzivněji připravují freestylový areál nad Žlutavou tak, aby se jezdci i diváci měli co nejlépe. Připravené budou kromě skoků také dva bary a gril, DJ stage, pódium pro večerní vystoupení kapel i plocha pro postavení stanů. Zájemci se mohou během dne bavit také na slackline, žonglováním nebo u plochy pro graffity. Až do 19 hodin bude vstup na akci zdarma, účast na afterparty pak za 70 korun.

 


Tento a další texty mohly být publikovány díky podpoře našich partnerů, mezi něž patří i:

Chcete se také stát partnerem Zlínského nočníku a podpořit tak nezávislé a pozitivní médium, jehož redaktoři pracují bez nároku na odměnu? Kontaktujte nás: redakce@zlinskynocnik.cz/web