Hlavní stránka Kultura Ujetý festival projede Zlínem už poosmé

Ujetý festival projede Zlínem už poosmé

0

Foto: archiv pořadatele

Tři trolejbusy, na jejichž palubě pojedou známí muzikanti vyrazí opět do ulic Zlína při osmém ročníku Busfestu. Jména účinkujících zatím pořadatelé z řad studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati tají, ale prozradili alespoň, že festival bude žánrově pestrý. 

“Letos chceme návštěvníkům nabídnout co nejširší záběr žánrů. Takže uslyšíte rock, rap, electro, ale i třeba balkan-disko nebo swing. Celkově se letos představí sedm interpretů z Česka i ze zahraničí,” představuje festival jeho manažerka Karolína Pilátová. Trolejbusy pojedou celkem tři a v každém na cestující čeká jiný hudební žánr. Každý jízda se navíc opakuje třikrát a návštěvníci festivalu tak budou mít možnost poslechnout si všechny interprety.

Centrum dění bude klasicky na točně pod zimním stadionem, kde vznikne festivalová zóna. Připravená je také before a after party. Detailní informace budou postupně zvěřejňovány na Facebooku Busfestu.


Tento a další texty mohly být publikovány díky podpoře našich partnerů, mezi něž patří i:

Všechno pro kapely

Chcete se také stát partnerem Zlínského nočníku a podpořit tak nezávislé a pozitivní médium, jehož redaktoři pracují bez nároku na odměnu? Kontaktujte nás: redakce@zlinskynocnik.cz/web