Hlavní stránka Lifestyle Univerzita přivítá nováčky celozlínskou party

Univerzita přivítá nováčky celozlínskou party

vítání prváků

„Ó bota!“ Jediná věc, kterou si po letošním Vítání prváku budete pamatovat. A o to tu právě jde! V úterý 13. října, jubilejně už podesáté máte možnost opustit lavice, a to vše za jediným cílem: vrhnout se do víru noci s kouzelnou páskou, která vám zajistí šílenou zábavu hned ve třech barech a pěti klubech. Již tradičně zahájí Vítání divadlo. Zatímco zábava v klubech startuje ve 21:00, představení začíná o hodinu dříve v Kavárně 14|15. Vystoupí zde Pavol Seriš se svou one-man show „Chutilo vám páni?“, v níž se změní ve dvě desítky různých postav, a zamotá tak divákům hlavy.

Příležitost zhulákat se jak zákon káže, nebo pokojně oslavit začátek semestru jako slušný student (každý tomu říká jinak), se nabízí hned v několika podnicích. V programu najdete kandidáty jako: Blok 12, Bamboo, studentský klub Viktorka, Fénix club, nebo klasika zlínského nočního života Flip. Jako mediální partner u takové akce samozřejmě nesmí chybět ani Zlínský nočník.

Na události na Facebooku je už teď přes 1600 přihlášených účastníků. I letos bude předprodej lístků v Barty´s Food zahájen 12. října. Více informací najdete na webu.

Program:

Na úvod přichystala Studentská unie hru ideální pro všechny prváky, kteří nevědí, co kde ve Zlíně je, nebo pro ty, kteří to už zapomněli, tradiční Stopovačku. Jedná se o zábavu formou úkolů, které vás provedou po městě a seznámí vás s důležitými místy.

Kavárna 14|15
Tak trochu vyšší kultura – one-man show „Chutilo vám páni?“ v podání Pavla Seriša.

Bamboo club
Z každého směru blízko, z Jižňákú nejblíž. Ve 21. 00 to rozbalí alternativní rock Some Reason ihned po nich v závěsu ska-soul Disco Balls a na závěr všemi milovaný Vašek Vymětalík.

Blok 12
Industriální prostředí zaplní electro beaty a live performace ve 22. 00 v podobě Killiekrankie a ve 23.00 to roztočí Omek.

Star Club Flip
Stálice zlínského nočního života vám nedá vydechnout a nabídne vám nejen hity světových hudebních žebříčků ale i ověřené oldies. 21.00 – 04. 00 DJ Zax (oldies), a DJ Stenli (Kiss Publikum).

Fénix Club
Club Fénix letos nabídne elektro-swingovou od 21:00 v podání Tatroska a DJ Majkla, kteří vás nenechají v klidu ani sekundu a rozproudí zábavu na celou noc.

Zlinskey klub