Hlavní stránka Kultura Vánoční ples Gymnázia Zlín slibuje barmanskou a módní show

Vánoční ples Gymnázia Zlín slibuje barmanskou a módní show

0

zdroj: archiv Studentské rady Gymnázia Zlín - Lení čtvrť

Ani letos nepřipraví své spolužáky a přátele o vánoční ples Studentská rada Gymnázia Zlín – Lesní čtvrť. Tento ročník, konaný 19. prosince však doprovází několik nezanedbatelných změn a největší z nich je jistě místo konání akce. „Letošní ročník Vánočního plesu se po dvouleté přestávce vrací zpět na původní místo konání, do Interhotelu Moskva, který se může pyšnit nově zrekonstruovanými prostory,“ upřesnil hlavní pořadatel akce a předseda studentské rady gymnázia Martin Zetěk

Studenti ples zařizují od počátku ledna, kdy si zabookovali první vystupující a termín na hotelu. „Avšak naplno jsme se plesu začali věnovat v září. Celkově se na zajištění plynulého programu podílí zhruba patnáct až dvacet lidí,“ vypočítal Zetěk s tím, že se těší, až bude ples zdárně skončený. Účastníci plesu se mohou těšit na bohatý doprovodný program. Na bále vystoupí Barmani Zlín, kteří ukáží barovou show, a pořadatelé chystají i módní přehlídku jako vyvrcholení programu účinkujících.

Vstupenky jsou už v prodeji, ale chystá se i soutěž o volné vstupenky s rádiem Kiss Publikum. Aktuální informace budou stále na facebookové události.  Jak to vypadalo na minulém ročníku, připomíná videoreport.

Zlinskey klub