Hlavní stránka Kultura Zlínské silnice znovu ovládne ujetý festival Busfest

Zlínské silnice znovu ovládne ujetý festival Busfest

0

Ve středu 19. dubna od 16:00 do Zlína vrátí hudební festival Busfest, který se odehrává na palubách jedoucích trolejbusů. Tento festival organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáš Bati. Letošní osmý ročník opět slibuje pořádnou jízdu.

Tradičně vše započne na točně u Sportovní haly, kde na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program. Návštěvníci budou mít možnost se zde občerstvit a na rozehřátí zahrají zlínské kapely Fresh Minute a The Chargers. Trolejbusy se rozjedou tradičně v 18:00 jako každý rok jsou připraveni tři interpreti. První trolejbus se promění ve stage slovenského rapera Gleba. Ve druhém návštěvníci uslyší rockový nářez mladé kapely The Atavists. Třetím interpretem jsou Circus Problem, kteří přivezou nezapomenutelnou show.

Celý program zakončí afterparty, která se uskuteční ve zlínském klubu Flip od 21:00. Zde budou k vidění český DJ Roxtar, blázniví Queens of Everything, se svou punk rockovou jízdou a DJské duo FalaFellas s Dominkem Ferim a Márty Čoninem. “Letošní ročník opět přinese spoustu zážitků. Na své si přijde každý a my vám opět přivezeme zajímavé interprety téměř na dosah ruky,” libuje Jan Machálka, jeden z hlavních manažerů celého projektu.


Tento a další texty mohly být publikovány díky podpoře našich partnerů, mezi něž patří i:

Všechno pro kapely

Chcete se také stát partnerem Zlínského nočníku a podpořit tak nezávislé a pozitivní médium, jehož redaktoři pracují bez nároku na odměnu? Kontaktujte nás: redakce@zlinskynocnik.cz/web