Hlavní stránka Lifestyle Zlínští útulkáři odložili průvod Zlínem

Zlínští útulkáři odložili průvod Zlínem

0

Ilustrační foto

Počasí překazilo organizaci Němá tvář akci, o které jsme vás informovali minulý týden. Ve čtvtek 2. dubna se měl konat průvod útulkových psů Zlínem s dobrovolnými vodiči. Kvůli nepříznivému klimatu ale organizátoři událost odložili na neurčito.

Text původní zprávy:

O půl druhé odpoledne vyrazí od útulku na Vršavě a jeho cílem bude náměstí Míru. Pořadatelé tak chtějí podpořit zařízení pro nechtěná zvířata a také seznámit kolemjdoucí s tamními psími miláčky. Akci organizuje Němá tvář – projekt neziskových organizací univerzity Tomáše Bati, který již osmým rokem útulku pomáhá.

Tato procházka má už několikaletou tradici a vždy na sebe poutá velkou pozornost. Projektový tým vyrazí s těmi nejlepšími psy ze zlínského útulku a na náměstí u radnice je představí. Pro čtyřnohé chlupáče to bude vytržení z rutiny. „Dostanou se na čerstvý vzduch, poznají nové lidi a skvěle se vylítají. Vítáme kohokoli, kdo by se chtěl přijít na pejsky na náměstí podívat. Každoročně je tato procházka hlavně obrovská zábava a výborný relax,“ přiblížila manažerka projektu Martina Bukovjanová.